20.05.2021 11:09 Прочитано 37 раз

З початку 2021 року на території України вже відбулося майже 80 лісових пожеж та понад 9 тисяч займань на відкритих ділянках місцевості: трави, сміття, чагарників тощо. Рятувальники нагадують, що легковажне ставлення громадян провокує пожежі у природних екосистемах і у більшості випадків призводить до катастрофічних наслідків, зокрема, й загибелі людей. Перебуваючи на природі, дотримуйтесь елементарних протипожежних заходів, від цього залежить збереження природних екосистем, в першу чергу ваша особиста безпека. Основною причиною виникнення пожеж є порушення вимог правил пожежної безпеки у лісах громадянами, а також випалювання сухої рослинності на сільгоспугіддях, пустищах, вздовж доріг, що межують з лісовими масивами.
Шановні громадяни, не провокуйте пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі.
Категорично забороняється:
створювати смітники та спалювати відходи;
розводити багаття у лісі та лісопосадках;
палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники та недопалки;
залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;
спалювати стерню та рослинні залишки на сільськогосподарських полях;
дозволяти дітям бавитися із сірниками та запальничками.
Погіршенні погодні умови, сильні вітри сприяють розповсюдженню вогню на прилеглі території, тим самим створюючи реальну загрозу їх знищення.
Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101». Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків.
Відділ запобігання НС у Бахмутському районі

Комментарии (0)

Ваш комментарий успешно отправлен
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите Ваш комментарий