14.04.2021 13:29 Прочитано 46 раз

Шановні мешканці Бахмутської громади!
За останні тижні ми бачимо суттєве збільшення кількості хворих на COVID-19. Збільшується і кількість госпіталізованих до стаціонару пацієнтів, серед яких – чималий відсоток у важкому стані. Зростає навантаження на медичну систему. Для надання стаціонарної допомоги вже перепрофільовані терапевтичне відділення, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, частково – хірургічне відділення. У зв’язку з цим Комунальне некомерційне підприємство «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування м. Бахмут» вважає за необхідне пояснити деякі питання стосовно стаціонарного лікування таких хворих.
Наша лікарня є однією з опорних лікарень Донецької області, визначених для госпіталізації хворих на COVID-19, та має підписаний договір з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) на надання медичної допомоги згідно пакету Програми медичних гарантій «Стаціонарна допомога пацієнтам з коронавірусною хворобою (COVID-19)». Це означає, що стаціонарне лікування пацієнт отримує безкоштовно. До безкоштовних послуг входять: лабораторні та інструментальні дослідження (ЕКГ, рентгенологічне дослідження, загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові, визначення рівня глюкози крові), медична допомога відповідно до галузевих стандартів лікування, киснева підтримка, інтенсивна терапія та підключення до апарату ШВЛ за необхідністю, знеболення та медикаментозна терапія (згідно Національного переліку основних лікарських засобів), консультації лікарів інших спеціальностей. За все це платить держава.
Зі свого ж боку, медичні працівники КНП «БЛІЛ м. Бахмут», цілодобово працюючи над подоланням пандемії, бажають всім мешканцям Бахмутської ОТГ міцного здоров’я.

Ян Песін,
заступник головного лікаря КНП «БЛІЛ м. Бахмут» з лікувально-оординаційної роботи

Комментарии (0)

Ваш комментарий успешно отправлен
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите Ваш комментарий